O FIRMIE

prokmar_logo_hires

Firma Handlowo-Usługowa ELROL została założona w 2006 roku przez braci Bartosza i Tomasza Pszczółkowskich. Posiadamy obecnie trzy placówki handlowe położone w centralnej Polsce. Znajdą nas Państwo w Łęczeszycach koło Grójca, w Żurominku koło Mławy oraz w miejscowości Gołymin-Ośrodek koło Pułtuska.

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą nowych ciągników i maszyny rolniczych, sadowniczych, komunalnych.

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie części i napraw. Oferujemy części zamienne do sprzedawanych traktorów. Zapewniamy Państwu transport zakupionych ciągników na terenie całego kraju. Umożliwiamy wymianę ciągnika używanego w rozliczeniu za nowy.

Jesteśmy właścicielem znaku towarowego i praw do marki PROKMAR. Posiadamy kilka autoryzowanych punktów dealerskich na terenie kraju. Z przyjemnością dystrybuujemy produkty marki PROKMAR, które zdobywają coraz większe uznanie i rozpoznawalność na naszym rynku.

Z naszej oferty korzysta zarówno sektor rolny, jak i służby komunalne. Oferowany sprzęt znakomicie sprawdza się w różnej wielkości gospodarstwach rolnych i rybackich, sadach, ogrodach, lasach, stadninach koni.

Pomagamy w zdobyciu kredytów preferencyjnych i funduszy strukturalnych PROW dla rolnictwa. Wspieramy Państwa w  uzyskaniu korzystnego finansowania na zakup ciągników i maszyn dzięki współpracy z wieloma instytucjami finansowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać